Verdieping: niet van toepassing |
Woonoppervlakte: 123 m2 |
Inhoud: 453 m3 |
Zeer ruime bovenwoning voorzien van een ruime woonkamer met open keuken, badkamer, 3 slaapkamers, zeer ruim dakterras (59m²), berging bestaande uit 2 verdiepingen en een achtergelegen tuin met achteringang; de woning is goed geïsoleerd en beschikt over energielabel A.
Lees meerWijk | : | Nazareth |
Soort | : | appartement |
Type appartement | : | bovenwoning |
Woonoppervlakte | : | 123 m² |
Inhoud | : | 453 mᶟ |
Aantal slaapkamers | : | 3 slaapkamer(s) |
Staat | : | goed |
Bouwjaar | : | 1992 |
Energielabel | : | A |
Verwarming | : | cv |
Warm water installaties | : | combi cv |
C.V.-combi (warmwaterdeel) | : | Ja |
Ventilatie | : | natuurlijk |
Beglazing woonkamer | : | dubbel |
Beglazing slaapkamer | : | dubbel |
Woonkamer | : | 36 m² |
Hal | : | 6 m² |
Keuken | : | 9 m² |
Keuken apparatuur | : | 4 pits kookplaat, inductie, magnetron, koelkast hoog model, afzuigkap |
Badkamer | : | 8 m² |
Badkamer voorzieningen | : | ligbad, douche, toilet, wastafel |
Toilet | : | 1 m² |
Toilet voorzieningen | : | toilet, fonteintje |
Slaapkamer 1 | : | 18 m² |
Slaapkamer 2 | : | 16 m² |
Slaapkamer 3 | : | 10 m² |
Bijkeuken | : | 5 m² |
Opbergruimte | : | 23 m² |
Parkeergelegenheid | : | vrij parkeren |
Buitenruimte | : | tuin en terras |
Buitenruimte | : | 59 m² |
Zeer ruime bovenwoning voorzien van een ruime woonkamer met open keuken, badkamer, 3 slaapkamers, zeer ruim dakterras (59m²), berging bestaande uit 2 verdiepingen en een achtergelegen tuin met achteringang; de woning is goed geïsoleerd en beschikt over energielabel A.
Indeling:
Begane grond:
entree, hal met meterkast en de opgang naar het appartement.
Eerste verdieping:
Overloop met het toilet voorzien van closet en fonteintje. L-vormige woonkamer (35m²) voorzien van veel lichtinval en een open keuken. De keuken is voorzien van inrichting in hoekopstelling en de volgende apparatuur: afzuigkap, 4 pits inductiekookplaat, magnetron en een koelkast. Bijkeuken (5m²) voorzien van de witgoedaansluitingen en de c.v.-installatie. Vanuit de keuken is er toegang naar het riante dakterras (59m²) met een terrasoverkapping (22m²). Vanuit het dakterras is er toegang naar de achter gelegen berging, deze berging bestaat uit twee verdiepingen. De eerste verdieping heeft het karakter van een bergzolder, de begane grond betreft een ruime tuinberging. Vanuit deze berging heeft men ook toegang naar de achtergelegen tuin.
Tevens is deze tuin te bereiken middels een achteringang.
Tweede verdieping:
Overloop, slaapkamer 1 (18m²) is gelegen aan de voorzijde van de woning. Slaapkamer 2 (16m²) is gelegen aan de achterzijde van de woning. Slaapkamer 3 (10m²) is gelegen aan de voorzijde. De badkamer is voorzien van een ligbad met separate douche, wastafel en 2e toilet.
Derde verdieping:
Bereikbaar middels een vlizotrap. Dit betreft een bergzolder met beperkte stahoogte.
Extra informatie:
- De bovenwoning is verrassend ruim en biedt veel mogelijkheden.
- De kozijnen zijn allen van hout en voorzien van isolerende beglazing.
- De voorzijde van de woning is voorzien van rolluiken
- Energielabel A aanwezig.
- De c.v.-installatie (Vaillant bj. 2017) is eigendom.
- De servicekosten zijn € 100,- per maand dit is incl. verzekeringen en opbouw van het reservefonds.
Algemene informatie:
De woning is gelegen in de wijk Nazareth. Het treinstation, de uitvalswegen A2 en A 79 alsmede de Groenen Loper zijn in de directe nabijheid gelegen. De Hotel Management School Maastricht en diverse wandel- en recreatiegebieden alsmede de speeltuin 'Villa Kanjel' maken het geheel compleet.
Vraagprijs | : € 299.000,- k.k. |
Aanvaarding | : in overleg |
Maastricht, De Heeg | |
woonhuis | |
3 slaapkamer(s) | |
130 m2 | |
465 m3 |
Maastricht, Wyckerpoort | |
beleggingspand | |
5 slaapkamer(s) | |
112 m2 | |
372 m3 |
We plaatsen cookies op je computer om jouw instellingen te bewaren en om te begrijpen hoe mensen onze website gebruiken. Door gebruikt te maken van onze website ga je hiermee akkoord.